Slavnostní otevření nové pobočky Koloběhu v Nuslích

Charitativní secondhand Koloběh

Srdečně Vás zveme na otevření nové pobočky našeho charitativního obchůdku Koloběh v Nuslích a to 11.2.2019 ve 14 hodin, Nuselská 70, Praha 4.

Přijďte s námi slavnostně přestřihnout pásku a nakoupit si něco pěkného na sebe. I tato pobočka pomáhá lidem s tělesným postižením. Najít práci, pokud máte nějaký handicap, často není jednoduché, a my se to snažíme měnit. Vznikem Koloběhu jsme vytvořili pracovní místa pro zaměstnance s tělesným postižením a výtěžek z prodeje darovaných věcí jde právě na podporu těchto vytvořených pracovních míst.

Nákupem u nás také podporujete udržitelnou módu. Vše v obchůdku získáváme darem od jednotlivců nebo sbírkou mezi zaměstnanci různých společností. Najdete u nás kvalitní módu z druhé ruky a doufáme, že se k nám budete rádi vracet.

Těšíme se na Vás.

Borůvka Praha o.p.s.

_ _

Koloběh je charitativní secondhand organizace Borůvka Praha o.p.s., která se zaměřuje na integraci lidí s tělesným postižením do společnosti a to dopravou dětí s postižením do škol, fyzioterapií, tréninkovým pracovním programem a zaměstnáváním lidí s handicapem. www.boruvkapraha.cz