Obchůdek Borůvka

Víte, co všechno zvládne člověk na vozíku nebo s jiným handicapem?

Přijďte se podívat do našeho obchůdku na Vyšehradě. Více než polovina výrobků, které si můžete zakoupit, je z chráněných dílen a vyrábějí je pro vás lidé s tělesným postižením. Ostatní výrobky doplňují sortiment a zároveň výtěžek z jejich prodeje putuje na financování našich projektů. Probíhá zde také část projektu „Pracuji, tedy jsem!“, pracovního tréninku pro lidi s tělesným znevýhodněním. Každý z Vás, kdo si zde zakoupí jakoukoli maličkost, podpoří naši činnost a pracovní trénink.

Obchůdek si můžete prohlédnout virtuálně a to téměř do každičkého detailu! VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Historie obchůdku se začala psát v roce 1997, kdy vznikl nápad prezentovat výrobky dětí z dílen Jedličkova ústavu a škol. Sortiment se rozšířil na výrobky z chráněných dílen z celé republiky, spolupracujeme i s handicapovanými umělci. Vytvořili jsme minigalerii, kde se můžete seznámit s jejich tvorbou, popřípadě jejich dílo zakoupit. V obchůdku se však prodávají i výrobky keramiků, dřevovýrobců či textilních dílen.

V průběhu roku se účastníme mnoha trhů různých místech Prahy. V předvánočním období nás najdete na Náměstí Míru, na Kampě nebo v Holešovické tržnici. Jsme také častými účastníky charitativních prodejních trhů v rámci různých firem. Zároveň také nabízíme firmám přípravu zajímavých dárků pro zaměstnance či obchodní partnery. JSME POSKYTOVATELI NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ!

Otevírací doba (V Pevnosti 4, Praha 2)

denně 10 – 13:30, 14 – 17h

Telefon: + 420 241 083 264
E-mail: obchudek@boruvkapraha.cz

Fotogalerie