Reference

Ewa Farna
“ S Borůvkou jsme začali spolupráci v podobě mého secondhandu na svých webových stránkách, a jsem moc ráda, že jsem se dostali i k tomu, že se věci přímo vyrábějí. Udělali krásné batůžky ku příležitosti oslav mého 10 letí na scéně. Fanouškům se moc líbí, jsou vkusné, kvalitní, pořádné a i já je ráda využívám. Je to jeden z těch kousků, na které jsem ve svém obchůdku moc pyšná a doufám, že se naše spolupráce s Borůvkou ještě rozšíří. Jsem zvědavá co vymyslíme příště, poněvadž jsou opravdu schopní.”

Lucie Václavková, Pojišťovna České spořitelny
„Švadlenky za společnosti Borůvka mají profesionální a přátelský přístup. Nabídli nám perfektní řešení, které maximálně splňovalo naše požadavky na provedení a funkčnost maskota. 3D maskot plně odpovídá kreslenému návrhu. Švadlenky poskytují služby na naprosto profesionální úrovni, jak již jsme se několikrát přesvědčili a pokud budeme potřebovat, rádi se na ně obrátíme znovu.“

Mgr. Viktorie Kafka (Mgr. Jan Slunečko,  advokátní kancelář)
„Z práce Vašich švadlenek jsme nadšeni, naprosto skvěle napravily to, co zcela zoufale zkazila zkušená čalounice. Již několik let chodíme do Koloběhu v Dittrichově ulici a od personálu jsme o možnosti dávat šít či upravit oblečení k Vám věděla, jen jsem se nikdy nemohla do dílny z časových důvodů dostat. Teď to konečně vyšlo a jsme opravdu moc rádi, že jsme si na to našli prostor.
Koloběh jsem objevila náhodou a od té doby všechno slušné, hezké, čisté a pro další osoby použitelné (snad i pro radost) vozíme jen tam.
Možná Vás překvapí, že není úplně jednoduché najít charitativní obchod/nadaci, kde se s Vámi někdo vůbec baví a věci přijme – a to my skutečně do charity dáváme jen opravdu hezké oblečení, často i s cenovkami, doplňky, hezké nádobí, domácí potřeby – nic poničeného, špinavého, nefunkčního. Koncept Koloběhu se nám s kolegou moc líbí – Vaši klienti tam najdou uplatnění a spousta lidí se zase může pořídit často velmi hezké věci do domácnosti i na sebe věcí za málo peněz a personál je navíc vždycky strašně fajn. Moc Vám fandíme a budeme chodit dál, do obchodu i do dílny.“

Michaela Šimková, ČD – Telematika
„Od organizace Borůvka Praha o.p.s. objednáváme ručně vyšívaná vánoční přáníčka již podruhé. S prací švadlen jsme naprosto spokojení. Vážíme si konceptu zaměstnávání lidí s tělesným hendikepem, a proto jsme rádi, že je touto cestou můžeme podpořit. Těšíme se na další spolupráci.“(2021)

Ochrana osobních údajů