Dílna švadlen

OMLOUVÁME SE, ALE KAPACITA DÍLNY JE PRO ROK 2020 OBSAZENA, ZAKÁZKY PŘIJÍMÁME AŽ NA ROK 2021.

V září roku 2013 jsme vytvořili pracovní místa pro handicapované v rámci dílny švadlenek nejen pro absolventy oboru šití oboru v Jedličkově ústavu, ale i z řad široké veřejnosti. Dostáváme zakázky od jednotlivých firem na výrobu adventních kalendářů, prostírání, ubrusů, opravy oděvů atd. Pro lidi s tělesným handicapem je velmi důležitý pocit uplatnění a zapojení se do pracovních činností. Práce u nás je placená a zároveň podporuje setkávání se. Jedná se o chráněná pracovní místa pro lidi s handicapem, kterým umožníme získání pracovní praxe v oboru nebo dlouhodobé zaměstnání.

Zaměstnávání je součástí projektu „Pracuji, tedy jsem!“ a navazuje na pracovní trénink v TA KAVÁRNĚ a Obchůdku Borůvka, kde se naši klienti učí základním pracovním návykům a dovednostem. V dílně švadlenek se snažíme o využití dovedností z výučního oboru a zvyšování samostatnosti práce.

Potřebujete opravit kalhoty nebo sukni? Rádi byste si nechali ušít něco na sebe nebo originální textilní dekoraci? Chcete využít jiné naše služby? Neváhejte se na nás obrátit!

Ilona Stachová
Telefon:+ 420 241 083 281
E-mail: svadlenky@boruvkapraha.cz
po – pá 9 – 13h

Ochrana osobních údajů