Rehabilitace i pro další

V projektu „Rehabilitace i pro další“ nabízíme lidem s tělesným či kombinovaným postižením rehabilitaci, masáže i vodoléčbu a to vše za symbolické poplatky, abychom zajistili její širokou dostupnost. Každý z nás má zkušenosti s nepříjemně bolavými zády či klouby a každý z nás cítí, jak ho tato bolest omezuje při běžných činnostech. Lidé s tělesným postižením trpí různými bolestmi daleko více a rehabilitace poskytovaná v rámci zdravotních pojišťoven jim k udržení dobrého fyzického stavu rozhodně nestačí.

V prvním roce trvání tohoto projektu prošlo rukama našich fyzioterapeutů 45 klientů a ti se k nám opakovaně vracejí, takže i v následujících letech jsme se během roku věnovali podobnému počtu klientů. Projekt je realizován za pomoci Nadace JÚ a Jedličkova ústavu, jehož prostory a vybavení využíváme. Odborným garantem je Doc. Mudr. Jana Süssová, CSc.

K zařazení do projektu stačí jen lékařské doporučení a objednávka telefonická či osobní, vždy v úterý a ve čtvrtek mezi 16 a 20 hodinou na tel. čísle 241 083 531(2) nebo na adrese Na Topolce 1,Praha 4.

Děkujeme za podporu partnerům!