Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Charitativní Obchůdek

Víte, co všechno zvládne člověk s tělesným postižením?

Přijďte se podívat do našeho obchůdku na Vyšehradě. Více než polovina výrobků, které si zde můžete zakoupit, je z chráněných dílen a vyrábějí je pro vás lidé s omezenou pracovní schopností. Ostatní výrobky doplňují sortiment a zároveň výtěžek z jejich prodeje putuje na financování našich projektů. Probíhá zde také část projektu „Pracuji, tedy jsem!“ pracovního tréninku pro lidi s tělesným znevýhodněním. Každý z Vás, kdo si zde zakoupí jakoukoli maličkost, podpoří naši činnost a pracovní trénink.

Obchůdek si můžete prohlédnout virtuálně a to téměř do každičkého detailu! VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Historie obchůdku se začala psát v roce 1997, kdy vznikl nápad prezentovat výrobky dětí z dílen Jedličkova ústavu a škol. Sortiment se rozšířil o produkty z chráněných dílen z celé republiky, stejně tak o rukodělné výrobky keramiků, dřevovýrobců či textilních dílen.

V průběhu roku se účastníme mnoha trhů na různých místech Prahy, jakými jsou například Dny neziskovek či různé charitativní prodejní trhy v rámci různých firem. Zároveň také nabízíme firmám přípravu zajímavých dárků pro zaměstnance či obchodní partnery.

JSME POSKYTOVATELI NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ!

Otevírací doba (V Pevnosti 4, Praha 2)

denně 10 – 13:30, 14 – 17h

Telefon: + 420 241 083 264
E-mail: obchudek@boruvkapraha.cz