Borůvka slaví 20 let!

Borůvka Praha o.p.s. slaví 20 let a pořádá Koloběh FASHION SHOW!
Patronkou Ewa Farna!

Letošní rok je výjimečný. Borůvka Praha o.p.s. pomáhá již 20 let lidem s tělesným postižením. Začínala provozem charitativního obchůdku Borůvka a dvěma projekty, dopravou dětí a mládeže s handicapem za vzděláním a podporou osobní asistence. Navázala poskytováním fyzioterapie lidem s tělesným postižením a v současné době je jejím velkým tématem uplatnění lidí s handicapem na trhu práce. V roce 2013 jsme založili charitativní secondhand koloběh, dílnu švadlen a v minulém roce jsme vytvořili pracovní místa u nás v administrativě a v Obchůdku Borůvka.
A tím to rozhodně nekončí. Borůvka se rozvíjela postupně, ale za posledních 5 let neskutečným tempem. Z původních 5 zaměstnanců má v současné době zaměstnanců téměř 40, a za dobu své existence poskytla své služby cca 2000 lidem s postižením. Když jsme přemýšleli nad oslavou 20. borůvčích narozenin a 20. jubilea projektu bezbariérové dopravy dětí s tělesným postižením za vzděláním, na mysl nám přišlo zejména, že by to mělo být něco speciálního, netradičního.  A tak se zrodil nápad propojit naši práci se zábavou a udělat charitativní módní přehlídku s dražbou modelů nejen z Koloběhu, ale i od naší patronky Ewy Farne.

Přijďte i Vy a vydražte si svůj kousek z našeho módního katalogu. Dáte nám tím dárek k 20 narozeninám a zároveň podpoříte zaměstnávání lidí s handicapem. A pokud to není Váš styl, přijďte si s námi alespoň připít na dalších 20 let!

Těšíme se na Vás a děkujeme za Vaši přízeň a podporu.

Program

  • Módní přehlídka a dražba modelů
  • Vystoupení Ewy Farne
  • Matadoři improvizovaného divadla Školy improvizace
  • Dražba fotografie z charitativní výstavy 1.republika od Angelo Purgerta
  • 20leté jubileum projektu bezbariérové dopravy pro žáky a studenty s tělesným postižením do škol

VSTUPENKY

Akce se uskuteční v areálu Jedličkova ústavu, 30.5.2018 od 18h
Pouze 50 exkluzivních vstupenek! K dostání na GoOut.cz

CHARITATIVNÍ MÓDNÍ KATALOG ke stažení

Modely pochází z charitativního secondhandu Koloběh a z šatníku Ewy Farne.
Nevydražené modely od 31. 5. 2018 v dražbě na Aukro.cz

Partneři akce​